Populiariausios puokštės:

Populiariausios rožių puokštės:

Populiariausios gėlių dėžutės:

Gėlės į namus Naujoji Akmenė

Greitas gėlių pristatymas į namus ar biurą. Tai gali būti įdomi puokštė, originali kompozicija arba tiesiog gėlių rinkinys.

Gėlės jūsų namams

Jei norite pridėti spalvų, paįvairinkite pažįstamą interjerą gyvomis gėlėmis ir įdomiais sprendimais. Įsivaizduokite, kaip būtų malonu: ryte įeinate į virtuvę įsipilti stiklinę vandens ar pasidaryti kavos, o pirmas dalykas, kurį pamatote ant stalo ar baro prekystalio, yra žavinga puokštė.Nuotaika pakyla akimirksniu, patiriamos malonios emocijos ir estetinis malonumas iš to, ką matote.

Gėlės įmonėms

Gėlės biurui – tai ne tik atrodo stilingai ir brangiai, bet ir sukuria įmonės prestižo jausmą.Originali puokštė ant konferencijų stalo sukuria malonią atmosferą aplinkiniams.Jei jūsų įmonė planuoja įmonės šventę ar yra svarbi  data tada  – iš anksto užsisakykite tinkamų gėlių, kad kolektyve sukurtumėte šventinę nuotaiką. Jei jūsų įmonė teikia grožio paslaugas: manikiūrą, pedikiūrą, kirpyklą, masažą ir kitas grožio procedūras, pristatomos gėlės padidins klientų lojalumą ir jie mielai vėl apsilankys jūsų salone. Ar sutinkate, kad puošti ir rūpintis savimi, apsuptam kvepiančių, šviežių gėlių, yra dvigubai maloniau?

Gėlių puokštės ir nauda

Gėlės mažina streso lygį

Moksliškai įrodyta, kad žiūrėdamas į gėles žmogus patiria mažiau streso ir lengviau atsipalaiduoja. Todėl nedidelė puokštė namuose ar darbe gali padėti įveikti stresą ir greitai bei efektyviai spręsti užduotis.

Gėlės gydo

Amerikos sodininkystės ir daržininkystės mokslo draugija atliko daugybę tyrimų, kurie parodė, kad gėlės gali padėti žmogui atsigauti įvairiose situacijose. Vienoje klinikoje atlikto tyrimo metu pacientai buvo suskirstyti į dvi dalis: vieni pacientai buvo apgyvendinti kambariuose be augalų, kiti – su gyvų gėlių puokštėmis. Rezultatai parodė, kad pacientai, apsupti gėlių, pasveiko greičiau. Be to, yra net tokia sąvoka kaip floroterapija. Jei žmogus blogai jaučiasi, gėlių puokštė suteiks jam jėgų, sumažins nerimą, skausmą, padės greičiau užmigti ir geriau išsimiegoti.

Dėmesio ženklas

Kai kas nors mums dovanoja gėlių, jaučiame džiaugsmą, jaučiamės mylimi ir globojami. Tai teigiama emocija, kuri daro mus laimingesnius. Taigi net ir nedidelė puokštė yra gražus būdas parodyti kam nors dėmesį.

Gėlių meditacija

Su neigiamomis emocijomis galima kovoti ne tik žiūrint į puokštę, bet ir patiems ją skinant. Dabar yra daugybė kursų, tiek internetu, tiek neprisijungus prie interneto, kuriuose galite išmokti kurti gražias gėlių kompozicijas. Gėlių tvarkymas, puokštės surinkimas ir įpakavimas prilygsta meditacijai. Visiškai pasineriate į procesą ir pamirštate visus rūpesčius. Tai puikus laisvalaikio praleidimo būdas.

Gėlių priežiūros patarimai

Kad gėlėmis džiaugtumėtės ilgiau, pateikiame keletą patarimų, kaip jomis rūpintis:
  1. Kiekvieną dieną po truputį nukirpkite žiedus, geriausia aštriu sekatoriumi, kad kuo mažiau traumuotumėte stiebą, ir pjaukite įstrižai, kad žiedas daugiau gertų.
  2. Vazoje esantį vandenį kasdien gaivinkite šaltu vandeniu.
  3. Nupjaukite lapus, vandenyje turi būti tik stiebai, kitaip vandenyje kaupsis kenksmingos bakterijos.
  4. Taip pat padėkite puokštę atokiau nuo radiatoriaus ir atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių – gėlėms labiausiai patinka būti vėsioje vietoje.
  5. Niekada nemeskite gėlių į vonią ir nepurkškite jų vandeniu, kitaip pumpurai pradės pūti.
Flowery.lt pristato gėles į namus Naujoji Akmenė mieste ir visame rajone, užsisakyk dabar.