Populiariausios puokštės:

Populiariausios rožių puokštės:

Populiariausios gėlių dėžutės:

Gėlių pristatymas Gargždai

  Flowery.lt siūlo gėlių puokštes patraukliomis kainomis Garžduose ir visoje Lietuvoje. Pas mus galite nebrangiai užsisakyti gėlių puokštes. Mūsų internetinėje parduotuvė rasite didžiulį pasirinkimą gražių gėlių, kurios bus puiki dovana visomis progomis.

Gėlės Garžduose ir visoje Lietuvoje

Ar norite padaryti įspūdį savo merginai? Norite padovanoti dovaną savo artimiesiems? Parodyti pagarbą vadovams ar meilę mylimam žmogui? Nebrangiai galite įsigyti gražiausių lelijų, kalijų, gerberų, chrizantemų ir alstromerijų. Nuolat stebime gėlių rinkos naujoves ir informuojame klientus apie galimybę rinktis ypatingų veislių rožes, tulpes, narcizus ir kt. Mūsų patyrę floristai kuria neįtikėtinai subtilias, romantiškas vestuvines kompozicijas, kurios perteikia pačius šviesiausius jausmus. Taip pat siūlome įdomių gėlių figūrų, žavių gėlių krepšelių, kompozicijų iš daugybės ryškių pumpurų.

Pigiausias būdas pirkti gėles internetu

Pirkite gėlių internetu neišleisdami per daug pinigų. Perkant iš vietinio gėlininko gali prireikti daug pinigų dėl įmantrių pristatymo ir gėlių formavimų. Dabar yra augintojų, kurie priima užsakymus internetu ir parduoda pigesnes didmenines gėles. Finansinė nauda perkant iš augintojų yra paprasta, nes gėlių užsakymai pateikiami ūkyje ir nėra tarpininkaujami. Nėra jokių apdorojimo ar paslaugų mokesčių, todėl vartotojai gali sutaupyti pinigų. Užuot pirkę mišrią gėlių kompoziciją, galite užsisakyti urmu. Deja, ne visi augintojai siūlo palankias sąlygas parduoti gėles internetu.

Gėlių pristatymas pranašumai

Tobulėjant technologijoms, pastarosiomis dienomis labai išplito elektroninės prekybos apsipirkimo per mobiliuosius telefonus kultūra. Dabar daugelį dalykų galima turėti ten, kur esate. Tarp įvairių e. prekybos platformų svarbios tapo dovanos ir gėlių pristatymas internetu. Gėlės visada buvo ypatingiausios dovanos bet kokia proga. Tai gali būti gimtadienio šventė, vestuvės, vakarėliai, išleistuvės ir t. t. Gėlių buvimas neabejotinas. Gėlininkai internetu turės platų gėlių, tinkančių įvairioms progoms, asortimentą, iš kurių galima sudaryti puokštes ir perteikti jausmus bei emocijas.

Parenkamas gėlių dizainas

Paprastai gėlės yra puikus būdas parodyti savo meilę. Kai kalbama apie individualų gėlių pristatymą, būdas išreikšti savo meilę tampa pribloškiantis. Pasirinkę gėlių pristatymą internetu, galėsite išsirinkti įvairias gėles ir sudėlioti jas tam tikra tvarka.

Patogus užsakymas

Kai kuriais metų laikais nėra lengva nusipirkti gėlių konkrečioje parduotuvėje, todėl reikia nuolat klaidžioti ir ieškoti parduotuvės, kurioje galima nusipirkti gėlių. Kai kalbama apie gėlių pristatymą internetu, galimybės gauti gėlių yra labai lengvos. Jei gėlių nerandate vienoje konkrečioje parduotuvėje, galite nedelsdami persikelti į kitą. Taip sumažėja rūpesčių.

Mažiau laiko sąnaudų

Šiandien visi yra užsiėmę savo gyvenimu. Galbūt neturite pakankamai laiko fiziškai apsilankyti gėlių parduotuvėje ir jų nusipirkti. Čia padeda internetinės parduotuvės. Užtenka sekundės dalies, kad pateiktumėte užsakymą! Taigi, šiame skaitmeniniame amžiuje laikas negali būti kliūtis įsigyti produktų. Be to, peržiūrėję atsiliepimus ir įvertinimus sužinosite, kaip veikia internetinė parduotuvė pristatydama gėles ir pan. Taigi, tai tampa papildomu internetinės parduotuvės privalumu.

Visą parą veikianti gėlių pristatymo paslauga

Kai naudojate tradicinį pirkimo procesą, gėlių parduotuvių nerasite vėlyvuoju paros metu. Tačiau dauguma internetinių gėlių pristatymo parduotuvių veikia visą parą. Taigi, gėles galima gauti tokiu laiku ir tokioje vietoje, kokios pageidaujate. Tiesiog užsisakykite gėlių internetu ir nurodykite laiką, kada jos turi būti pristatytos. Jie prisiims tolesnę atsakomybę už gėlių pristatymą.

Gėlių pristatymas laiku

Gėlių pristatymas internetu suteikia profesionalias paslaugas, todėl siųsdami gėles internetu galite būti tikri. Čia tikimybė, kad gėlės bus pamestos ar pamirštos, bus nedidelė. Jie užtikrins jus tam tikrais pranešimais, kad gėlės bus tinkamai pristatytos į nurodytą paskirties vietą. Kaip matome užsisakyti gėles internetu verta, Flowery teikia gėlių pristatymą ne tik Gargžduose, bet ir visoje Lietuvoje.