Populiariausios puokštės:

Populiariausios rožių puokštės:

Populiariausios gėlių dėžutės:

   

Gėlių pristatymas Šiauliai

Gėlių dovanojimas švenčių dienomis ar kitomis svarbiomis progomis yra graži ir romantiška tradicija, nuo seno įsišaknijusi Lietuvoje. Dėl populiarumo šios rūšies dovanos nenusileidžia kitoms, pavyzdžiui, saldumynams, kortelėms ir įvairiems naudingiems ekonomikos dalykams, gėlių pristatymas Šiauliuose nuo mažų ir kuklių iki didingų gėlių. Gražios ir kvapnios puokštės dovanojamos įsimylėjėliams, viršininkams darbe, mokytojams mokykloje ir daugeliui kitų. Gauti tokią dovaną visada labai malonu, ypač kai ji pristatoma. Kiekviena mūsų gėlių kompozicija yra sukurta su meile, siela ir vaizduote, todėl galite rasti tai, kas patiks jūsų mylimam žmogui! Yra daugybė priežasčių užsisakyti gėlių į namus Šiauliuose.

Gėlių puokščių pristatymas  Šiauliuose

Internetinė parduotuvė “Flowery” siūlo ne tik platų įvairaus dydžio ir spalvų derinių puokščių asortimentą, bet ir puikias pristatymo sąlygas

Didelis gėlių asortimentas

“Flowery.lt” galite rasti puokščių visoms progoms. Griežtas ir santūrus, subtilus ir romantiškas, ryškus ir aistringas, rožių ir tulpių puokštės.Kam ir kokia proga norėtumėte adresuoti dovaną, visada turime jums tinkamą variantą. Be to, mūsų puokštes kuria profesionalūs floristai, atsižvelgdami į visas gėlių komponavimo taisykles. Visada stengiamės parinkti puikų veislių, spalvų ir formų pasirinkimą. O tai reiškia, kad jūsų dovana patiks dovanos gavėjui!

Profesionalių floristų pagalba

Mūsų ekspertai floristai mielai padės rasti tinkamas gėles, kad įsitikintumėte, jog gaunate tinkamą gėlę. Jie puikiai žino, kokios rožės tinka vestuvėms, o kokios – viršininko jubiliejui, ir kaip padaryti puokštę gražiausią ir harmoningiausią.

Gėlių puokštės komponavimas

Bet kokia gėlių puokštė, net jei ji pati savaime yra labai graži, taps dar gražesnė, jei bus įdomiai ir originaliai papuošta. Mes ne tik prekiaujame gėlėmis – mes jas puošiame, kad pabrėžtume jų natūralų grožį. Prie puokštės taip pat galime pridėti netikėtų priedų, pavyzdžiui, saldainių, šokolado, šventinio atviruko ar balionų. Jie padarys puokštę dar neįprastesnę ir taps papildoma malonia staigmena adresatui.

Kodėl žmonės renkasi “Flowery.lt”?

Lengva užsakymo procedūra.Pirkti gėlių mūsų parduotuvėje “Flowery.lt” labai paprasta. Tereikia kataloge išsirinkti puokštę ir sumokėti už užsakymą internetu. Daugiau nieko nereikia daryti – tereikia laukti pristatymo. Pas mus galite lengvai nusipirkti puokštę, net jei niekada anksčiau nesinaudojote internetinių parduotuvių paslaugomis.

Greitas sprendimas

Mūsų vadovų komanda visada pasirengusi su jumis susisiekti, patarti ir padėti jums visais rūpimais klausimais. Mes galime susisiekti telefonu ir internetu!

Maža kaina ir aukšta kokybė

Mūsų internetinė parduotuvė gali pasigirti ne tik plačiu gėlių asortimentu Šiauliuose, bet ir prieinamomis kainomis. Niekada neaukštiname savo produktų kainų ir stengiamės, kad jos būtų nuolat mažos. Todėl pirkti iš mūsų ne tik malonu, bet ir pelninga! O greitas pristatymas Šiauliuose padės sutaupyti dar daugiau.

Nuolaidos

Mūsų parduotuvė garsėja ne tik mažomis kainomis ir nemokamu gėlių pristatymu. Rasite puikių nuolaidų, kad pirkinys būtų dar naudingesnis. Turime ne tik paruoštų gėlių kompozicijų, bet ir daug pavienių gėlių. Tai reiškia, kad galite pasirinkti puokštę, kuri jums atrodo ideali!

Kaip “Flowery.lt” gali jums padėti su gėlėmis?

Padedami mūsų profesionalių floristų, galite padaryti įspūdį ir padovanoti puikią gyvų gėlių puokštę absoliučiai visoms galimoms progoms ir šventėms! Padarykite malonią staigmeną savo “antrąjai pusei”. Nemokamas milžiniškos rožių puokštės pristatymas tiesiai į darbą ar namus – puikus būdas pradžiuginti mylimąją; Prieš svarbias derybas įtikinkite galimą verslo partnerį įteikdami jam gražią puokštę; Pasveikinkite savo šeimą per atostogas ir parodykite, kad jų nepamirštate, net jei esate už daugybės kilometrų. Galite nusiųsti jiems didelę, gražią puokštę, o mūsų nemokama pristatymo paslauga pristatys ją jiems pačiu laiku; Padrąsinkite pavargusį ir pervargusį kolegą užsakydami nedidelę puokštę su saldumynais tiesiai į biurą; Ir dar daugiau! Priežasčių gali būti be galo daug ir jos gali būti labai įvairios. Kiekvienai progai turime tinkamą puokštę, kurią mūsų nemokamas pristatymas atveš tiksliai jūsų nurodytu laiku ir į nurodytą vietą.

Ką galiu užsisakyti?

Kaip jau minėjome, gėlių ir puokščių asortimentą turime tiesiog didžiulį. Štai tik keletas pavyzdžių:Klasikinė gėlių puokštė. Tradicinės gėlių kompozicijos iš tokių gėlių kaip rožės, tulpės, orchidėjos, bijūnai, hortenzijos, lelijos ir net gražios bei kuklios margainės; Daugybė rūšių rožių. Turime šimtus rožių veislių – krūminių, bijūnų, Kenijos ir daugybę kitų. Rožių spalva taip pat įvairi. Turime net retų mėlynų ar vaivorykštinių rožių; daug įdomių formų puokščių, pvz., širdelės formos. Įvairių formų puokštės, pvz., širdelės. Puiki dovana mylimam žmogui Valentino dienos, pažinties metinių, vestuvių ar tiesiog gimtadienio proga, tai jei domina gėlių pristatymas Šiauliuose, flowery.lt padės visą parą.