SVARBI informacija skirta tarptautinei Moters dienai

Mieli Klientai,

Tarptautinė Moters diena – tai išskirtinė proga parodyti dėmesį brangiausioms moterims Jūsų gyvenime, bei pasakyti, kaip stipriai Jos Jums rūpi. Tad nustebinkite jas šviežių, kvapnių gėlių puokšte iš Flowery.lt ir tokiu būdu šią dieną paverskite ypatinga. Pažadame, jog ši staigmena nudžiugins ir privers Jas nusišypsoti!

Žemiau pateiksime svarbią informaciją apie Valentino dienos užsakymus.

Patarimas: Moters dienos gėles rekomenduojame siųsti ketvirtadieniui (kovo 7d.). Tokiu būdu floristai turi daugiau laiko pasiruošti Jūsų užsakymams, o Jums nereikės jaudintis, jog užsakymas atkeliaus penktadienio (Kovo 8 – osios) vakare.

Svarbi Informacija:

Dėl didelio užimtumo per Moters dieną Jūsų užsakymo pristatymai gali vėluoti. Kad ir kaip norėtumėme pristatyti juos tiksliu, Jūsų nurodytu, laiku, garantuoti galime tik pristatymo dieną, o ne pristatymo laiką.

Taip pat patikrinkite, ar teisingai pasirinkote pristatymo miestą, ar įrašėte teisingą telefono numerį bei adresą. Mes neatsakome dėl nepristatyto užsakymo, jeigu buvo nurodytas netikslus adresas, telefono numeris, pasirinktas neteisingas pristatymo miestas.

Klientų Aptarnavimas:

Mūsų klientų aptarnavimo linijos šį savaitgalį bus ypatingai užimtos, tad gali būti, jog Jums nepavyks susisiekti mūsų puslapyje nurodytais telefono numeriais. Tokiu atveju rekomenduojame susisiekti su mumis el. paštu: info@flowery.lt

Informacija apie produktus:

Dėl didelio užimtumo, galime nespėti susisiekti su Jumis dėl gėlių pakeitimo. Tokiu atveju, gėles puokštėje pakeisime panašiomis gėlėmis, stengdamiesi išlaikyti puokštės spalvinę gamą bei kainą. Darome viską, jog patenkintumėme Jūsų norus ir poreikius.

Linkėjimai,
Flowery.lt komanda