SVARBI informacija skirta Motinos dienai

Mieli Klientai,

Mūsų mama yra vienas iš svarbiausių žmonių mūsų gyvenimuose. Padarykite jai staigmeną nudžiugindami ją nuostabia gėlių puokšte iš Flowery.lt.

Žemiau pateiksime svarbią informaciją apie Motinos dienos užsakymus.

Patarimas: Motinos dienos gėles rekomenduojame siųsti šeštadieniui (Gegužės 4 d.). Tokiu būdu floristai turi daugiau laiko pasiruošti Jūsų užsakymams, o Jums nereikės jaudintis, jog užsakymas atkeliaus sekmadienio vakare.

Svarbi Informacija:

Dėl didelio užimtumo per Motinos dieną Jūsų užsakymo pristatymai gali vėluoti. Kad ir kaip norėtumėme pristatyti juos tiksliu, Jūsų nurodytu, laiku, garantuoti galime tik pristatymo dieną, o ne pristatymo laiką.

Taip pat patikrinkite, ar teisingai pasirinkote pristatymo miestą, ar įrašėte teisingą telefono numerį bei adresą. Mes neatsakome dėl nepristatyto užsakymo, jeigu buvo nurodytas netikslus adresas, telefono numeris, pasirinktas neteisingas pristatymo miestas.

Klientų Aptarnavimas:

Mūsų klientų aptarnavimo linijos šį savaitgalį bus ypatingai užimtos, tad gali būti, jog Jums nepavyks susisiekti mūsų puslapyje nurodytais telefono numeriais. Tokiu atveju rekomenduojame susisiekti su mumis el. paštu: info@flowery.lt arba telefonu: +37066430754.

Informacija apie produktus:

Dėl didelio užimtumo, galime nespėti susisiekti su Jumis dėl gėlių pakeitimo. Tokiu atveju, gėles puokštėje pakeisime panašiomis gėlėmis stengdamiesi išlaikyti puokštės spalvinę gamą bei kainą. Darome viską, jog patenkintumėme Jūsų poreikius.

Linkėjimai,
Flowery.lt komanda