Populiariausios puokštės:

Populiariausios rožių puokštės:

Populiariausios gėlių dėžutės:

Gėlės mažeikiuose internetu

Kiekvienas iš mūsų bent kartą gyvenime susidūrė su sunkumais renkantis dovaną. Dažnai turime galvoti, ką padovanoti pažįstamiems, draugams ar giminaičiams. Dovanos priežastis gali būti gimtadienis, vestuvės, Kalėdos, Naujieji metai, Velykos, Valentino diena, Kovo 8-oji ir bet kuri kita šventė. Jei negalite rasti tinkamiausios dovanos, geriausia išeitis – užsisakyti gėlių iš Mažeikių internetinės parduotuvės. Jei užduodate klausimą “Kur Mažeikiuose į namus galima užsisakyti ir gauti gėlių?”, atsakymas paprastas – geriausioje puokščių ir gėlių kompozicijų parduotuvėje flowery.lt

Gėlių užsakymas ir pristatymas

Mūsų kataloge rasite geriausių gėlių, skirtų užsakyti onlaine Mažeikiuose ir pristatyti į bet kurį Lietuvos kampelį. Šiandien mes turime šių gėlių internetu:
 • Rožės;
 • tulpės;
 • chrizantemos;
 • orchidėjos;
 • bijūnai;
 • hortenzijos;
 • gerberos;
 • alstromerijos;
 • frezijos ir kt.

Gėlių pristatymas Mažeikiuose

Kodėl “flowery.lt“ yra geriausias būdas užsisakyti gėlių į namus Mažeikiuose ir visoje Lietuvoje? Priežastis – greitas gėlių pristatymas. Jei norite nustebinti mylimą žmogų, draugą, motiną ar tiesiog pažįstamą, siųskite gėlių puokštę į namus ar darbą.Verta paminėti, kad flowery rožės ir kitos gėlės Mažeikouose ir visoje Lietuvoje pristatomos visą parą! Taip pat siūlome gėlių pristatymą savaitgaliais.

Kaip užsisakyti Gėlių?

Norėdami užsisakyti gėlių internetu ir pateikti užsakymą mūsų parduotuvėje su pristatymu į Mažeikius ir visoje Lietuvoje, tiesiog eikite į pageidaujamos kompozicijos puslapį, pasirinkite dydį ir pridėkite į krepšelį gėlių užsisakyti. Užsakydami gėles internetu, nurodykite savo kontaktus, pristatymo vietą ir laiką bei visas papildomas paslaugas, kurių pageidaujate. Mokėti galite keliais būdais.

Gėlės į namus mažeikiai

Gėlių užsakymas Mažeikiuose, kurį galite atlikti mūsų internetinėje parduotuvėje, yra skirtas patenkinti net reikliausių klientų poreikius. Platus paruoštų gėlių puokščių pavyzdžių asortimentas leis rasti klasikinių ir originalių gėlių kompozicijų. Galite rinktis mažas ar dideles puokštes, gėles ilgais ar trumpais koteliais, vienos ar kelių gėlių veislių derinius. Jūsų pageidavimus galime įgyvendinti itin tiksliai ir kokybiškai. Užsisakykite gėlių internetu – Gėlių užsakymas internetu dar niekada nebuvo toks lengvas, patogus ir paprastas! Gėlės internetu – taip, visa tai yra!

Gėliu užsakymo nauda

Jei anksčiau nesinaudojote mūsų įmonės paslaugomis, dabar galite greitai įvertinti visus jos privalumus. Gėlių užsakymas Mažeikiuose – pateikę mums užklausą.

Mūsų įmonė vertina gražias gėles ir kokybiškas paslaugas

 • Optimalus pristatymo greitis ir kokybė. Kiekviena puokštė bus paruošta per sutartą laiką, o greitas pristatymas neturės įtakos kokybei.
 • Kiekviena gėlė turi savo reikšmę. Į puokštes nededame nekokybiškų elementų. Gėlės, lapai, dekoratyvinės detalės visada yra aukščiausios kokybės – tik tada galima sukurti išbaigtą ir gražią kompoziciją.
 • Gėlių puokštės bus pristatytos minučių tikslumu. Galite paprašyti, kad gėlės būtų pristatytos jums patiems, kad galėtumėte patys įteikti dovaną. Be to, galite paprašyti anonimiškai pristatyti gavėjui. Jūsų pageidavimu gėlės bus pristatytos pagal užsakymą, puokštės bus pristatytos kartu su maloniomis dovanėlėmis, išskirtinio dizaino sveikinimo atviruku. Išsiųsti puokštę Rygoje dar niekada nebuvo taip paprasta!

Gėliu pristatymas į Mažeikius

Gėlės – puiki dovana artimiesiems. Šviežios, kvepiančios, ką tik nuskintos gėlės suteikia džiaugsmo ir šventės pojūtį mūsų namams. O jei sukursite gražią gėlių kompoziciją su dekoru, jos į jūsų sielą atneš meilę ir viltį. Mūsų meistrų sukurtos ir mylimam žmogui padovanotos gražios rožių puokštės atneš meilę ir laimę į širdį. Ankstyvą pavasarį padovanota tulpių puokštė primins, kad netrukus ateis šiluma ir vasara. Negailėkite nuostabių dalykų! Šiuolaikiniame amžiuje aukštosios technologijos vystosi labai sparčiai. Tai, kas dar vakar buvo modernu ir madinga, dabar yra praeitis. Taip pat nestovime vietoje ir nesistengiame pasivyti laikmečio. Dabar jums nebereikia eiti į gėlių parduotuvę. Gėles į namus Mažeikiuose per Flowery.lt galite užsisakyti patogiai įsitaisę savo namuose.